Оберіть мову

Українська Російська
● ОНОВЛЕНИЙ АСОРТИМЕНТ МОДЕЛЕЙ 2024 ВЖЕ НА САЙТІ. ПОПОВНИ СВІЙ ВЕСНЯНИЙ ГАРДЕРОБ РАЗОМ ІЗ GOODBOOTS.UA● ОНОВЛЕНИЙ АСОРТИМЕНТ МОДЕЛЕЙ 2024 ВЖЕ НА САЙТІ. ПОПОВНИ СВІЙ ВЕСНЯНИЙ ГАРДЕРОБ РАЗОМ ІЗ GOODBOOTS.UA● ОНОВЛЕНИЙ АСОРТИМЕНТ МОДЕЛЕЙ 2024 ВЖЕ НА САЙТІ. ПОПОВНИ СВІЙ ВЕСНЯНИЙ ГАРДЕРОБ РАЗОМ ІЗ GOODBOOTS.UA

Договір публічної оферти

Визначення термінів:

Фізична особа Плакса В.В. - Плакса Віталій Вікторович, код ЄДРПОУ 3167620098, місцезнаходження за адресою: 10024, м. Житомир, вул. Героїв Крут 64/144; електронна пошта info@goodboots.ua

Сайт — веб-сайт, розміщений в мережі INTERNET за адресою http://www.goodboots.ua/, включаючи всі його підпорядковані веб-сторінки.

Товар - предмети, фотографії та/або опис яких розміщено на Сайті.

Публічна оферта - публічна пропозиція фізичної особи Плакса В.В., спрямована невизначеному колу осіб, що стосується укладення електронного договору купівлі-продажу Товарів на визначених фізичною особою Плакса В.В. умовах.

Користувач/Покупець - особа, що переглядає інформацію на Сайті та/або замовляє, та/або отримує, та/або резервує Товари із використанням технічних інструментів Сайту.

Одержувач - Покупець, або особа, яка від імені Покупця фактично отримує Товар, що був доставлений Компанією-перевізником.

Замовлення - належним чином оформлений та розміщений за допомогою Сайту запит Користувача на здійснення купівлі обраних ним Товарів.

Акцепт - вчинення Користувачем дій, що спрямовані на прийняття умов цієї Публічної оферти.

Реєстрація - заповнення Користувачем відповідної форми на Сайті з зазначенням необхідних для ідентифікації даних.

Особистий кабінет - сторінка Сайту, що містить історію замовлень Користувача/Покупця, зроблених за допомогою Сайту та персональну інформацію, вказану при Реєстрації. Особистий кабінет Покупця може містити також іншу інформацію, необхідну для ідентифікації Користувача/Покупця та оформлення замовлень.

  1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 1.1. Ця Угода укладається між фізичною особою Плакса Віталій Вікторович (далі по тексту — Плакса В. В.), що надає доступ та послуги сайту goodboots.ua (далі по тексту - сайту), і фізичною особою, яка відвідала хоча б одну сторінку сайту або скористалася хоча б одним із сервісів, що надаються в рамках сайту, в тому числі без попередньої реєстрації та авторизації на сайті (далі по тексту - відвідувачем сайту).

1.2. Угода регулює порядок використання ресурсів, сервісів, можливостей сайту goodboots.ua, а також описує порядок збирання та використання особистих ідентифікаційних даних, котрі відвідувач сайту може відправити через Інтернет на сайт або надати іншим чином (далі - Особисті дані). Крім того, дана Угода визначає спосіб виправлення або видалення таких Особистих даних.

1.3. Будь-які Особисті дані захищаються та обробляються відповідно до цієї Угоди. Відвідувач сайту розуміє та погоджується, що в момент надання своїх Особистих даних приймає дані положення цієї Угоди.

1.4. Користуючись послугами сайту, відвідувач сайту дає згоду на збір і використання Особистих даних, як це передбачено чинним законодавством про захист персональних даних і цією Угодою.

1.5. Використовувати інтерактивні ресурси сайту goodboots.ua, вести онлайн-спілкування можуть як зареєстровані, так і незареєстровані відвідувачі сайту.

  1. ОСОБИСТІ ДАНІ ТА БЕЗПЕКА

2.1. Надані відвідувачами сайту Особисті дані використовуються при обробці замовлення на сайті, для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації, в маркетингових цілях.

2.2. Відвідувач сайту має змогу зареєструватися на сайті, вказавши свої Особисті дані: справжні прізвище та ім’я, адресу електронної пошти, пароль.

2.3. Відвідувач сайту зобов'язується не повідомляти третім особам адресу електронної пошти і пароль, вказані ним при реєстрації.

2.4. Якщо інше не передбачено даною Угодою, відвідувач сайту несете відповідальність за актуальність, точність і повноту своїх Особистих даних.

2.5. У зареєстрованого відвідувача сайту є право на доступ до Особистих даних, їх зміну, так само як і на їх видалення.

2.6. Якщо зареєстрований відвідувач сайту хочете отримати доступ до Особистих даних, виправити або видалити їх, потрібно відвідати сторінку «Особистий кабінет» чи зателефонувати консультанту за номерами телефонів, вказаними на сайті.

2.7. Надаючи свої Особисті дані, відвідувач сайту погоджуються на їх обробку, в тому числі з метою просування товарів і послуг. Гарантуємо, що надані відвідувачем сайту Особисті дані не будуть передані третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України чи у випадках передачі таких даних третім особам, залученим для виконання зобов'язань перед відвідувачем сайту.

2.8. Інформація щодо акцій, знижок та інших актуальних пропозицій може надсилатися відвідувачу сайту на вказану ним при реєстрації адресу електронної пошти. У будь-який момент без пояснення причин відмови відвідувач сайту може відмовитися від розсилки. Сервісні повідомлення, що інформують відвідувача сайту про замовлення і етапи його обробки, відправляються автоматично і не можуть бути відхилені відвідувачем сайту.

2.9. Сайт goodboots.ua використовує технологію cookie, за допомогою якої він налаштовується на роботу особисто з відвідувачами сайту. Cookie не містять конфіденційну інформацію і не передаються третім особам.

2.10. Отримана інформація про ip-адресу відвідувача сайту не використовується для встановлення особистості відвідувача.

2.11. Дані на сайті goodboots.ua мають суто інформативний характер і можуть в будь-який час бути змінені, оновлені чи доповнені.

  1. КОНТЕНТ САЙТУ

3.1. Контент сайту goodboots.ua, є інтелектуальною власністю фізичної особи Плакса В. В. Його використання встановлено чинним законодавством України.

3.2. На сайті goodboots.ua є посилання, що дозволяють перейти на інші сайти. Фізична особа Плакса В. В. не несе відповідальності за відомості, що публікуються на цих сайтах, і надає посилання на них тільки з метою забезпечення зручності для відвідувачів свого сайту.

  1. ВИКОРИСТАННЯ МАТЕРІАЛІВ САЙТУ

4.1. Авторські права на матеріали сайту goodboots.ua, ресурси, сервіси, якщо не вказано інше, належать фізичній особі Плакса В.В.

4.2. Копіювання матеріалів сайту без попередньої письмової згоди фізичної особи Плакса В.В. заборонено.

4.3. Всі назви, найменування, торговельні марки, символи та слогани, зареєстровані в установленому порядку, є власністю їх законних власників.

  1. ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

5.1 Сайт і надані сервіси можуть тимчасово частково або повністю бути недоступними унаслідок проведення профілактичних чи інших робіт, або з будь-яких інших причин технічного характеру. Технічна служба сайту має право періодично проводити необхідні профілактичні або інші роботи без попереднього повідомленням відвідувачів сайту.

5.2. Відвідувач сайту приймає умови Угоди, розуміє і погоджується з тим, що факт використання ним сайту goodboots.ua, розцінюється як згода з умовами Угоди з початку фактичного використання сайту.

5.3. Діяльність фізичної особи Плакса В.В. проводиться відповідно до законодавства України. Будь-які претензії, суперечки, офіційні звернення будуть розглядатися виключно в порядку, передбаченому законодавством України.

5.4. Умови цієї Угоди можуть бути змінені фізичною особою Плакса В.В. в односторонньому порядку.